O nás

V MS MIRROR ponúkame štýlové dizajnové zrkadlá ,ako aj zrkadlá na mieru. Pôsobíme v rámci SR s ambíciou postupne rozšíriť ponuku aj do okolitých krajín. Máme niekoľkoročnú skúsenosť so stálym napredovaním a ponukou netradičných riešení.

Nájdete u nás:

• Zrkadlá vyrobené na mieru podľa požiadavky zákazníkov
  • 3D prevedenia zrkadiel
    použité sklá LACOBEL ako dekoratívne prvky, možnosť tridsiatich farebných vzorov
  • Retro zrkadlá osadané v dobových reliéfnych rámoch, široká škála rámov
  • Moderné zrkadlá s patinou. Efekt hrdzavého kovu, prevedenie s LED osvetlením alebo bez osvetlenia
  • Zrkadlá s možnosťou diaľkového ovládania ponúkajú zmenu intenzity osvetlenia 100%, 50%,25%
  • Zrkadlá s možnosťou ovládania pohybovým senzorom, LED osvetlenie v rôznych farebných prevedeniach
  • Ponuka klasických fazetových a brúsených zrkadiel
  • Možnosť zamerania a montáže za príplatok
Rodinná firma

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou a zameraním na spokojnosť zákazníkov.

Prémiová kvalita

Všetko čo robíme je založené na prémiovej kvalite materiálov a precíznej práci.

Doprava zadarmo

Doprava pre vašu objednávku zrkadla je v okruhu 30 km od Žiliny úplne zdarma.

Komplexné služby

Ponúkame komplexné poradenstvo a radi poradíme pri výbere.

Realizácie

Naše fotky z realizovaných projektov ukazujú, ako dokážeme prispôsobiť naše produkty a služby k vašim jedinečným požiadavkám a vytvoriť dokonalé riešenia pre každého zákazníka.

Cenová ponuka na mieru

Andreja Kmeťa 14, 010 01 Žilina