Obklady a dlažby

Spoločnosť MS MIRROR,s.r.o. je dodávateľom výhradne Talianskych producentov obkladov a dlažieb.

Títo sú zárukou vysokej kvality a dizajnu.Potvrdením kvality sú spokojný klienti,ktorí nás odporučia ďalším zákazníkom.

Naši klienti, Peter SAGAN,Prof.Śtefan Medvecký, Majk SPIRIT / Michal Dušička/ a ďalší…

Prémiová kvalita

Obklady,dlažby Talianskych producentov sú v prvotriednej kvalite, s parametrami rovinatosti a minimálnej nasiakavosti povrchov. Veľkoformátové lesklé dlažby sú vyrábané v triede Lux+ čiže zrkadlový lesk. Sú použiteľné ako dlažba na podlahu alebo obklad na stenu. Dodávame gresové poctivé dlažby a nie repliky…  . Ku všetkým značkám obkladov a dlažieb doložíme certifikát kvality! Súčasťou predaja je ponuka stavebnej chémie zn.CER – COL, / IT/,ktorá je klientom k dispozícii hneď k odberu!

Komplexné služby

Súčasťou našej ponuky je služba architekta,návrhy interiéru a exteriéru. Ponúkame nielen predaj materiálu,ale aj pokládku dlažieb,montáž sanity,zrkadiel. Máme šikovných ľudí so skúsenosťou a vybavením pre pokládku veľkoformátových dlažieb. Takisto pokladáme exteriérovu dlažbu hr.2 cm na terče.Pokladáme terasy,balkóny,plochy k bazénom.

Naši partneri

V MS MIRROR spolupracujeme s najlepšími dodávateľmi materiálov, aby sme mohli ponúknuť našim zákazníkom výrobky s najvyššou kvalitou.

Postup práce

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

ŠPECIFIKÁCIA POŽIADAVIEK

V prvej fáze výroby sa zameriavame na špecifikáciu vašich požiadaviek. Poskytujeme individuálny prístup ku každému projektu, aby sme zaručili, že všetko bude presne také, ako ste si predstavovali.

NÁVRH A 3D VIZUALIZÁCIA

Na základe vašich požiadaviek a predstáv vám vytvoríme vizualizáciu vašich obkladov a dlažieb pred samotným vyhotovením. Naši odborníci využívajú najnovšie technológie a materiály, aby sme vám mohli ponúknuť riešenie, ktoré presne vyhovuje vašim potrebám.

REALIZÁCIA & INŠTALÁCIA

Po schválení návrhu sa pustíme do výroby. Využívame najvyššie štandardy kvality a starostlivosti o detaily, aby sme vám mohli poskytnúť produkt, s ktorým budete maximálne spokojný. Naša spoločnosť sa zameriava aj na rýchle a spoľahlivé dodanie a inštaláciu vašich obkladov a dlažieb.

Realizácie

Naše fotky z realizovaných projektov ukazujú, ako dokážeme prispôsobiť naše produkty a služby k vašim jedinečným požiadavkám a vytvoriť dokonalé riešenia pre každého zákazníka.

Cenová ponuka na mieru

Andreja Kmeťa 14, 010 01 Žilina