OBKLADY A DLAŽBY

Abitare la ceramica

Jednoduché, okamžité a pre každého. Abc znamená domov, pohostinnosť, teplý a útulný priestor. Abc je minimálny a sofistikovaný, ale zároveň jednoduchý a praktický. Vytvára dokonalé prostredie, aby ste sa stali hlavnou postavou svojho života. Produkty Abitare La Ceramica sú vďaka svojmu rozmanitému a kompletnému sortimentu ideálne pre tých, ktorí chcú, aby ich dom bol projekciou ich samého.

Ponuka

TECNOS Nové, moderné farby s minimalistickým nádychom pôsobia živým, prirodzeným dojmom, ktorý pomáha vytvárať novú atmosféru bývania. Mladý, súčasný štýl pre moderné domácnosti.

Stiahnuť katalóg

REMAKE Hlavnou charizmou tejto série je prirodzená koordinácia medzi podlahovou a stenovou krytinou. Bazreliéfny dekor s miernymi horizontálnymi drážkami dotvára rafinovaný a pôsobivý scénický efekt.

Stiahnuť katalóg

WALK Exkluzívne farby a veľké formáty sú navrhnuté a interpretované tak, aby definovali moderný, spoľahlivý, avantgardný keramický výrobok v súlade so štylistickými trendami.

Stiahnuť katalóg

FACTORY Štýl cementu zameraný na zariadenie súčasných obytných priestorov. Ideálne pre interiéry a exteriéry s mimoriadnou estetickou a formálnou rafinovanosťou.

Stiahnuť katalóg

GRUNGE Intenzívne farebné odtiene sa spájajú s dokonalou formálnou modularitou a vytvárajú odvážne, rafinované estetické a geometrické kontrasty.

Stiahnuť katalóg

STUDIOS Vynikajúci betónový efekt, ktorý sa vyznačuje jemnými tónmi a takmer nepostrehnuteľným žilkovaním. Mimoriadne rafinovaný a moderný vkus.

Stiahnuť katalóg

PHORMA Rad ľahkých, takmer nepostrehnuteľných dekoratívnych geometrických vzorov a bohatá škála formátov umožňujú nekonečné kompozície, ktoré dodávajú povrchom pohyb.

Stiahnuť katalóg

ICON Znovuobjavená tradícia so súčasnou podstatou. Estetika a funkčnosť sa spájajú vo vzácnej alchýmii farieb a formátov a prekonávajú obvyklú koncepciu bývania.

Stiahnuť katalóg

ALL AROUND CONCRETE zachytáva každú najmenšiu vibráciu prírodných živlov, ktoré nás obklopujú. Zem, drevo a kameň dávajú život rozsiahlemu keramickému projektu.

Stiahnuť katalóg

BIARRITZ Povrchy inšpirované materiálovou osobitosťou hladkého, mierne kontrastného betónu. Svojimi módnymi farbami interpretuje súčasný štýl bývania v tej najlepšej podobe.

Stiahnuť katalóg

Cenová ponuka na mieru

    Andreja Kmeťa 14, 010 01 Žilina