OBKLADY A DLAŽBY

ABK

Vo svojich prevádzkach vyrába ABK podlahové a stenové dlaždice a veľkorozmerné porcelánové dosky ideálne na použitie vo vnútorných a vonkajších priestoroch a inšpirované najnovšími trendmi vo svete interiérového a grafického dizajnu.
V ABK poskytujú výrazné a originálne riešenia pre dizajn domov, obchodov a verejných priestorov, pričom dizajnérom a maloobchodníkom dodávajú špičkové produkty, ktoré kombinujú sofistikovanú estetiku s vynikajúcim technickým výkonom.

Ponuka

INTERNO 9 je určený architektom a dizajnérom, ktorí hľadajú moderné a kvalitné riešenia na obkladanie všetkých povrchov v interiéri, či už ide o obytné alebo komerčné priestory.

Stiahnuť katalóg

CROSSROAD BRICK Povrch inšpirovaný povrchom ručne vyrábanej majoliky. Sortiment „Brick“ zahŕňa preštudovanú paletu farieb, v rámci ktorej nájdeme neutrálnejšie odtiene ako aj dekoratívnejšie a živšie.

Stiahnuť katalóg

WIDE & STYLE MINI  VOL. 2 navrhuje kresby s ručnou prácou, optické geometrie, lineárne útvary. To, čo spája rôzne vzory, je práve táto voľná interpretácia tvarov a farieb, ktorá tvorivo podnecuje dizajn nášho okolia.

Stiahnuť katalóg

WIDE&STYLE Skúsenosti s veľkoplošnými „tapetami“ umožnili vyvinúť revolučný projekt obkladu stien, ktorý spája výraznosť palety najmenej desiatich farieb s dekoratívnymi vzormi, ktoré sa na stene rozvíjajú ako tapety.

Stiahnuť katalóg

ECO-CHIC rozširuje svoje využitie aj vďaka formátom, medzi ktoré patrí exkluzívna keramická doska určená na vonkajšie podlahy. Efekty dreva v novej sezóne sa zameriavajú na prirodzenosť a eleganciu.

Stiahnuť katalóg

SENSI ROMA reprodukuje v porcelánovej kamenine jednu z najcennejších a najoceňovanejších odrôd, Travertino Navona, v exkluzívnej koncepcii spájajúcej štýl a technológiu.

Stiahnuť katalóg

SENSI 900 zahŕňa klasické druhy, ako je Bianco Carrara, cenený pre svoju triezvu estetiku a čistotu pozadia, Stone Grey so sofistikovaným šedým odtieňom a Precious Black, elegantný čierny mramor zdobený vzorom zlatých žiliek.

Stiahnuť katalóg

SENSI Porcelánová kamenina interpretuje dva rôzne mramorové procesy: ručné pieskovanie a leštenie prostredníctvom povrchových úprav. Sortiment zahŕňa tri svetlé a dva intenzívnejšie odtiene na podlahy a steny v interiéri.

Stiahnuť katalóg

POETRY STONE je kolekcia, ktorá interpretuje prirodzenú a primitívnu identitu kameňa. Rôzne povrchy sú ponúkané v širokej škále formátov až po veľké dosky s povrchovou úpravou, ktorá umožňuje rozmanité možnosti použitia.

Stiahnuť katalóg

POETRY COLORS, šesť intenzívnych a sugestívnych povrchov, ktoré vypovedajú o charaktere a osobnosti každého priestoru, schopných inšpirovať kombinácie s rozhodným a rafinovaným štýlom.

Stiahnuť katalóg

Cenová ponuka na mieru

    Andreja Kmeťa 14, 010 01 Žilina